Členové našeho týmu

22. srpna 2012 v 13:48 | Your layouts team |  team

CATHRIN
Je mi nyní 19 let a grafice se věnuji už nejméně 4 roky. Za poslední rok jsem ale trochu vypadla ze cviku díky maturitě a přípravě na vysokou. Myslela jsem, že už na to zkrátka čas nebude a zrušila jsem své grafické blogy. Netrvalo dlouho a pochopila jsem, že tak silný koníček z mého života jen tak nezmizí. :) Chci se ve svém volném čase tvorbě designů věnovat i nadále, přesto že mě čeká v budoucích letech náročné studium medicíny.
Mezi mé koníčky patří kromě grafiky také sledování seriálů. A abych stále neseděla doma, ráda chodím do přírody se svou rotvajlerkou. ;)


ELWIE
Takže ja som druhý člen nášho tímu, mám 20 rokov a študujem na ekonomickej fakulte. Môžete ma poznať z bývalého blogu a7x-band. Grafike sa venujem tak tri roky, možno viac, nevediem si na to kalendár. Neviem, či tieto naše okienka nejaký stalker vôbec bude čítať, tak to nejdem preháňať s informáciami. Tak niečo v skratke - milujem dobré filmy, seriály, mojich kamarátov a priateľa, americké talkshows, hudbu a občas som aj normálna. Iba občas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama